EW Estetic

Zakres usług

Medycyna estetyczna daje dziś wielkie możliwości bezinwazyjnego i bezpiecznego poprawiania mankamentów urody. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gabinetu EW Estetic.

Mezoterapia igłowa

Poprawa kondycji skóry, zapobieganie wypadaniu włosów (osoczem bogatopłytkowym i kwasem hialuronowym)

Dla kogo?

Skóra wyraźnie odżywiona; zapobieganie wypadaniu włosów (osocze bogatopłytkowe i kwas hialuronowy). Terapia może być stosowana zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Zabieg ten głęboko odżywia skórę oraz poprawia jej kondycję. Cera staje się świeża i nabiera młodzieńczego wyglądu. Najlepsze efekty daje kilkukrotne powtórzenie zabiegu. Każdy rodzaj cery wymaga indywidualnego podejścia, dlatego szczegółowe omówienie leczenia odbywa się w trakcie konsultacji.

Likwidacja zmarszczek

Zastosowanie toksyny botulinowej typu A spłyca głębokie bruzdy i całkowicie wygładza drobne zmarszczki.

Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy pragną zatrzymać czas i przywrócić skórze młody wygląd, wstrzyknięcie botoxu powoduje wygładzenie zmarszczek poprzecznych czoła , tzw. "lwiej zmarszczki" oraz "kurzych łapek". U każdego pacjenta są dokładnie planowane i rozrysowywane miejsca iniekcji. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, a efekty pojawiają się po kilku dniach.

Korekta kształtu ust

Z użyciem kwasu hialuronowego poprawie ulega nie tylko kształt ust, ale istnieje możliwość podkreślenia już istniejącego i nadanie nowego blasku.

Dla kogo?

Zabieg dedykowany głównie kobietom, u których usta są zbyt wąskie czy asymetryczne. Działanie takie wykonuje się w znieczuleniu stomatologicznym, co gwarantuje jego zupełną bezbolesność. Planowanie i wszelkie zalecenia przedstawiane są pacjentom podczas konsultacji.

Leczenie bruksizmu

Likwidacja nadmiernych napięć mięśniowych z użyciem toksyny botulinowej typu A.

Dla kogo?

Zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, u których istnieją silne napięcia mięśni żwaczy, pojawia się efekt patologicznego ścierania powierzchni zębów, obserwowany jako nocne zgrzytanie. Aby uniknąć nieprzyjemnych następstw takiego zjawiska , poza zastosowaniem leczniczych szyn nagryzowych wdraża się ostrzykiwanie mięśni żwaczy botoxem. Tak jak w przypadku większości aplikacji tego preparatu zabieg powinien być powtarzany co około 6 m-cy.

Leczenie nadpotliwości

Ostrzyknięcie toksyną botulinową typu A miejsc, gdzie gruczoły potowe są nadreaktywne ( pachy, dłonie).

Efekt

Efekt aplikacji botoxu w miejsca nadmiernej potliwości powinien być widoczny już po kilku dniach. Należy powtarzać zabieg z częstotliwością ustalaną indywidualnie.Działanie to pozwala pozbyć się wstydliwych i często bezskutecznie leczonych innymi metodami problemów, związanych z nadmierną pracą gruczołów potowych.

Konsultacje

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania prosimy o kontakt telefoniczny lub umówienie się na pierwszą wizytę. Nasz wykwalifikowany personel odpowie na wszystkie pytania podczas wizyty kontrolnej.

+48 (22) 729 00 25

Zobacz również